Om oss

Tilsette 

 

Vidar Bondevik

DAGLEG LEIAR, PROSJEKTLEIAR
vidar@gasta.no
+47 482 36 323

Tidlegare marknadssjef i Lerum, planning manager i Xerox og salskonsulent i Office Line/SuperOffice. Er prosjektleiar og rådgjevar på merkevare-, grafisk profil- og webprosjekt, og fanatisk oppteken av å tenke forretningsmål og KPI'ar.

Hilde Nes Lægreid

DESIGNAR
hilde@gasta.no
+47 971 72 639

Hilde har designutdanning frå Kreativ Fagskole og har lang erfaring med grafisk profil-prosjekt, i tillegg til emballasjedesign. Tek gjerne også på seg webdesign-oppdrag, messemateriell, skilting og brosjyrar.

Simon Falkauskas

WEBDESIGNAR, SENIOR FRONT-END UTVIKLAR
simon@gasta.no
+47 465 60 864

Simon er utdanna programmerar og har meir enn åtte års erfaring som webdesignar/user interface programmerar i større webselskap i Vilnius, Litauen. Er Squarespace-freak, eks «skibums» i Hemsedal og ein usedvanleg ivrig fiskar.

Frode Ylvisåker Berge

WEBDESIGNAR, SENIOR FRONT-END UTVIKLAR
frode@gasta.no
+47 979 80 790

Frode er nå inne i sin andre periode i Gasta, etter å ha jobba her i 11 år og vore sentral i utviklinga av selskapet. Har så jobba fire år i KLP i Oslo som frontend-utviklar. Frode er utdanna ingeniør, men har lang erfaring med webdesign og utvikling, og er svært oppteken av brukaroppleving og enkle, effektive webløysingar.

Astri Knudsen

CONTENT MARKETING (I fødselspermisjon)
astri@drople.no
+47 984 08 619

Astri er utdanna journalist, har ein master i politisk økonomi frå BI og har erfaring frå content marketing-byrå i Oslo og sol.no. Astri skaper dei gode historiane, riktig formulert på nettside, bloggar, digitale bilag eller sosiale medium. Astri er dagleg leiar for dotterselskapet Drople - www.drople.no

Birgitte Iversen

PROSJEKTLEIAR/RÅDGJEVAR
birgitte@gasta.no
+47 411 41 513

Birgitte har ein bachelor i markedsføring frå BI, og jobber for Gasta på prosjekt knytt til GDPR, søkemotoroptmalisering og email marketing, i tillegg til å jobbe med innhald på nettsider og nyheitsbrev.